Energy Top

Pentagram® krémov+ 1 krém zadarmo!

MO 73,4 €

Kúpiť

Za každý nákup Pentagramu krémov (Droserin ,Protektin,Artrin,Cytovital,Ruticelit) získavate 1 krém Energy podľa vlastného výberu ako DARČEK!

Pentagram® koncentrátov + 1 koncentrát zadarmo!

MO 107,2 €
6x30ml

Kúpiť

Za každý nákup Pentagramu® koncentrátov (Vironal, Regalen, Renol, Korolen, Gynex) získavate 1 koncentrát podľa vlastného výberu ako DARČEK!

Balíček "Chrípka - veľký"

MO 113,1 €

Kúpiť

Veľký balíček okrem Vironalu, Drags Imunu a Grepofitu obsahuje aj ďalšie významné výrobky v boji proti chrípke, alebo pri samotnej prevencii. Flavocel je vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišteka, obohatený o vitamín C a o špeciálnu zmes éterických olejov. Je charakteristický svojimi ntimikrobiálnymi, antibakteriálnymi a antivírovými účinkami. Sprej Spiron sa používa pre celkové ukľudnenie, pri bolestiach hlavy, depresiách, neurasténii, nervovom vyčerpaní a iných nervových poruchách, pre kľudný spánok, pri astme, kašli, bronchitíde. fajčiarskom kašli, infekčnom ochorení pľúc, chrípkach ako dezinfekcia ovzdušia, pri prechladnutí a pre uvoľnenie dýchacích ciest, ukľudnenie srdca, pre zvýšenie imunity.Renol svojou úpravou činnosti obličiek aymfatického systému nielen účinne zvyšuje imunitu, ale je účinný aj pri rologických problémoch, zápaloch močových ciest a močových kameňoch a ďalších chorobách.

Artrin, Renol, Skeletin a Vitamarin
Balíček pre zdravé kĺby (zľava 20%)

MO 63,7 €

Kúpiť

Obsahuje po 1ks Artrin, Renol, Skeletin a Vitamarin. Prípravky, ktoré sú vzájomne energicky, ale aj funkčne prepojené. Synergetický efekt spôsobí okamžitú úľavu, ale aj dlhodobé riešenie bolestí kĺbov a kostí (napr. po úraze, lekárskom zákroku).Kombinácia maximálne vhodná pre športovcov ako prevencia proti únavovým zraneniam, ale aj na riešenie už opotrebovaných kĺbov. Seniorská časť populácie určite ocení najmä okamžitú a dlhodobú úľavu od bolesti.
Balíček je cenovo zvýhodnený o celých 20%.

Balíček Lymská borelióza 20% zľava

MO 138,3 €

Kúpiť

Teraz zľava 20%
Balíček obsahuje po 1 ks

Drags Imun, Regalen, Probiosan, Korolen, Renol, Stimaral, Protektin, Ruticelit, Artrin.


Užívanie týchto preparátov Vám pomôže znížiť príznaky ochorenia a postupne zvládnuť aj celkové uzdravenie.