Energy Top

Droserin šampón

MO 10,5 €
200 ml

Kúpiť

  Droserin je určený pre normálne, zdravé a prevažne svetlé vlasy. Zlepšuje pružnosť vlasov a výsledkom jeho použitia je ich zamatový lesk. Obmedzuje vypadávanie vlasov na temene hlavy.

  Protektin šampón

  MO 10,5 €
  200 ml

  Kúpiť

   Protektin je určený pre ľahko sa mastiace a vypadávajúce vlasy, pre vlasy poškodené farbením alebo naopak odfarbovaním, je vhodný pre zlepšenie kvality vlasov, ktoré sú zaťažované znečisteným životným prostredím a priemyselnými emisiami.

   Artrin šampón

   MO 10,5 €
   200 ml

   Kúpiť

    Artrin je určený pre všetky prirodzené farby vlasov, často nájde využitie pri tmavších odtieňoch. Je vhodný pre suché vlasy, obmedzuje tvorbu šedín, podporuje obnovu vlasov, najmä u mužov, ktorým sa tvoria kúty.

    Cytovital šampón

    MO 10,5 €
    200 ml

    Kúpiť

     Cytovital je šampón určený pre všetky prirodzené farby vlasov, napriek tomu nájde uplatnenie častejšie pri sevtlejších vlasoch. . Regeneruje lámavé a ľahko sa štiepiace vlasy. Ukľudňuje pokožku hlavy, odstraňuje svrbenie.

     Ruticelit šampón

     MO 10,5 €
     200 ml

     Kúpiť

      Ruticelit je vhodný šampon skôr pre tmavé vlasy. Znižuje tvorbu lupín, spevňuje vlasy a tým, že celkovo zlepšuje prekrvenie pokožky, podporuje obnovu vlasov na celej hlave.

      Cytosan šampón

      MO 11,7 €
      200 ml

      Kúpiť

       Šampón Cytosan je určený k aplikácii pri kožných problémoch na vlasovej pokožke hlavy akými sú lupiny, ekzémy, lupienka alebo iné dermatitídy. Pri používaní šampónu Cytosan dochádza k hlbokej očiste a detoxikácii vlasovej pokožky i vlasov, je veľmi vhodný pri mastnejších a jemných vlasoch, ktoré dobre očistí a spevní. Bol vyvinutý pre terapeutické použitie, a preto ho neodporúčame k dlhodobej aplikácii.
       Aplikácia: Naneste šampón na mokré vlasy, ľahko vmasírujte, nechajte 2–3 min pôsobiť, potom opláchnite a upravte obvyklým spôsobom.
       Upozornenie: Pri svetlých vlasoch môže šampón v niektorých pripadoch spôsosbiť zmenu farebného odtieňa, ktorý sa behom 2-3 aplikácií iného šampónu vymyje.

       Balzam na vlasy Nutritive

       MO 10,5 €
       200 ml

       Kúpiť

        Nutritive balzam je vhodné kombinovať so všetkými Energy šampónmi (je možné ho použiť aj po bežnom šampóne), obzvlášť na suché, farbené alebo inak namáhané vlasy, ktoré potrebujú zregenerovať. Po aplikácii Nutritive balzamu sa vlasy veľmi dobre rozčesávajú, nemajú snahu sa strapatiť a zamotávať a sú hodvábne lesklé.